Regal Princess ile Baltıklarda 7 Ülke Turu (11 Gece - 12 gun)

Gün Kalkış Yeri Varış Yeri Kalkış Zamanı Varış Zamanı Açıklama
1 İstanbul Kopenhag 18:00 --:--
2 Oslo Norveç 23:00 10:00
3 Denizde Seyir Denizde Seyir --:-- --:--
4 Warnemunde Berlin Almanya 21:00 07:00
5 Denizde Seyir Denizde Seyir --:-- --:--
6 Tallin Estonya 17:00 08:00
7 St.Petersburg Rusya --:-- 06:30
8 St.Petersburg Rusya 18:00 --:--
9 Helsinki Finlandiya 16:00 07:00
10 Stockholm İsveç 14:00 07:00
11 Denizde Seyir Denizde Seyir --:-- --:--
12 Kopenhag İstanbul --:-- 05:00

Belirtilen tarihler tur başlangıç tarihleridir. Belirtilen fiyatlar iki kişilik kabinde kişi başı ve Euro cinsindendir.

Program için Schengen Vizesi gerekmektedir. Yeşil Pasaport için vize gerekmemektedir.

Belirtilen fiyatlar başlangıç fiyatları olup, doluluk oranına göre artış gösterecektir. guncel fiyat bilgisi için acentamız veya Call Center'ımız ile irtibata geçebilirsiniz.

Süre sonu gelmeden kontenjan bitebilir, sınırlı kabin içerdiğinden dolayı anlık fiyat değişkenliği göz önünde bulundurulmalıdır. Satın alma işlemi gerçekleştikten sonra konu ile call canter ekibimiz size geri dönüş sağlayacaktır. guncel fiyat bilgisi için ofisimiz ile irtibata geçebilirsiniz. Türkiye´nin her yerinden 0342 322 55 58  Nolu Çağrı Merkezinden Rezervasyon Yaptırabilir, Detaylı Bilgi Alabilirsiniz..

 1. gun İSTANBUL – KOPENHAG 
Atatürk Havalimanı, Dış Hatlar Terminali, Türk Havayolları kontuarı önünde 04.30’da buluşma. Check-in, pasaport ve gümrük kontrollerinden sonra Türk Havayollarının TK 1783 no’lu seferi ile saat 07.30’da Kopenhag’a hareket. Yerel saat ile 09.50’de Kopenhag’a varış. Havalimanında bizleri bekleyen aracımız ile limana transfer. 2014 Yapımı, 5* Regal Princess gemisine giriş işlemlerinden sonra kamaraların dağılımı ve kamaralara yerleşme. Akşam yemeği ve geceleme gemide. Gemimiz saat 18.00’da limandan ayrılacak.

2. gun OSLO (NORVEÇ)
Gemimiz yerel saat ile 10.00’da Oslo Limanına yanaşacaktır. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Oslo şehrini tanıtan yarım gunlük panoramik tura katılabilirler. Bu tur esnasında; Dünyaca ünlü heykeltıraş Vigeland’ın eserlerinin bulunduğu parkı, Belediye Binasını, Karl Johan Gatan caddesini, Akerybrigge bölgesini  görebileceksiniz. Gemimiz saat 23.00’da limandan ayrılacak.

3. gun DENİZDE
Tam gunün denizde geçeceği bugun içerisinde isteyenler sabahtan geminin gunlük spor programından faydalanabilir veya gemide yer alan diğer aktiviteler ile hoşça vakit geçirebilirler.

4. gun WARNEMUNDE / BERLİN (ALMANYA) 
Gemimiz yerel saat ile 07.00’da Warnemünde limanına yanaşacaktır. Burada arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Berlin şehrini tanıtan tam gunlük tura katılabilirler. Gemimiz saat 21.00’da limandan ayrılacak.

5. gun DENİZDE
Tam gunün denizde geçeceği bugun içerisinde isteyenler sabahtan geminin gunlük spor programından faydalanabilir veya gemide yer alan diğer aktiviteler ile hoşça vakit geçirebilirler.

6. gun TALLİNN (ESTONYA)
Gemimiz yerel saat ile 08.00’da Estonya’nın başkenti Tallinn’e yanaşacaktır. Unesco örgütünün koruması altında olan bu inanılmaz güzelliklere ve tarihe sahip kentte turlamak hepinize inanılmaz duygular yaşatacaktır. Burada arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği yarım gunlük panoramik şehir turuna katılabilirler. Gemimiz saat 17.00’da limandan ayrılacak.

7. gun  ST. PETERSBURG (RUSYA)
Gemimiz yerel saat ile 06.30’da St. Petersburg limanına yanaşacaktır. 2 gun kalacağımız bu muhteşem şehirde arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği St. Petersburg şehir turuna katılabilirler. Panoramik   olarak görülecek  yerler  arasında St.Isaac Katedrali, Çar Petro Anıtı, Nevski Caddesi, Neva Nehri, Kanlı Ivan Kilisesi bulunmaktadır. Öğleden sonra arzu edenler ekstra Hermitage Müzesi turuna katılabilirler. Geceleme St.Petersburg limanında demirli gemimizde.

8. gun ST. PETERSBURG
Kahvaltı sonrasın arzu eden misafirlerimiz ile ekstra muhteşem Petrodrovets (Peterhoff) Yazlık Saray turu düzenlenecektir. Çar Büyük Petro zamanında St. Petersburg’un banliyosunda inşa edilen muhteşem yazlık sarayı bahçeleri ile birlikte gezeceğiz. Muhteşem döşemesi, mimarisi ile büyüleneceksiniz. Daha sonra St.Petersburg’a geri dönerek Rusya’nın Venedik’i olan bu muhteşem şehri ünlü Neva Nehri üzerinde yapacağımız bir tur ile keşfedeceğiz. Tur sonrası vaktimiz kalırsa Nevski Caddesinde alışveriş için serbest zamanımız olacak. Gemimiz saat 18.00’da limandan ayrılacak.

9. gun HELSİNKİ (FİNLANDİYA)
Gemimiz yerel saat ile 07.00’da Helsinki limanına yanaşacaktır. Kahvaltı sonrasında arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Helsinki şehrini tanıtan yarım gunlük panoramik tura katılabilirler. Bu tur esnasında Oyma – Kaya Kilisesi, ünlü Olimpiyat Stadı, Sibelius Anıtı, Parlamento Binası, Senato Meydanı göreceğimiz yerlerden bazıları. Gemimiz saat 16.00’da limandan ayrılacak.

10. gun STOCKHOLM (İSVEÇ)
Gemimiz yerel saat ile 07.00’da Stockholm merkez limanına yanaşacaktır. Burada arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Stockholm şehrini tanıtan yarım gunlük panoramik tura katılabilirler. Bu tur esnasında Nobel Ödülleri’nin verildiği dünyaca ünlü Belediye Sarayı (dışardan), Wasa Müzesi, Kraliyet Tiyatrosu, Fjallgatan Tepesi, ünlü Liman Bölgesi, Kraliyet Bölgesi (saati denk geldiği takdirde nöbet değişimi) göreceğimiz yerler. Gemimiz saat 14.00’da limandan ayrılacak.
ÖNEMLİ NOT: 30 Nisan ve 13 Haziran hareketli turlarda, Stockholm/Nynashamn limanına yanaşılacak ve hareket saati 19.00 olacaktır.

11. gun DENİZDE
Tam gunün denizde geçeceği bu gun içerisinde isteyenler sabahtan geminin gunlük spor programından faydalanabilirler veya gemide yer alan diğer aktiviteler ile hoşça vakit geçirebilirsiniz.

12. gun KOPENHAG – İSTANBUL
Gemimiz yerel saat ile 05.00'da Kopenhag limanına yanaşacaktır. Kahvaltı sonrası gemiden çıkış işlemleri ve Kopenhag Havalimanına transfer. Check-in işlemlerinden sonra Türk Havayollarının TK 1786 no’lu seferi ile saat 18.35’de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 22.55’de varış. Turumuzun sonu.

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

* Türk Havayolları ile İstanbul – Kopenhag – İstanbul arası ekonomi sınıfı uçak bileti
* Gemide 11 gece tam pansiyon konaklama
* Programda belirtilen tüm transferler
* Tecrübeli rehberlik hizmeti (Grup 20 kişi olduğu takdirde Türkçe rehberlik hizmeti verilecektir.)

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

* Gemideki tüm alkollü ve bazı alkolsüz içecekler
* Kişisel harcamalar (Telefon, kuru temizleme v.s)
* Gemi veya rehberiniz tarafından organize edilecek tüm ekstra turlar
* Havalimanı vergileri ( 170 Euro )
* Liman vergileri ( 430 Euro )
* Geminin servis personeli bahşişleri 
* Vize ücreti ( 120 Euro )
* Yurtdışı çıkış harcı 

GEMİ ÖZELLİKLERİ

Princess Cruise şirketinin en yeni ve en büyük gemisidir. Mayıs 2014'de seferlerine başlayan gemi 3560 yolcu kapasitelidir. Yaklaşık 1100 adet balkonlu kabini mevcuttur. 330m. boyunda olan dev gemi, Casinosu, muhteşem gösterilerin sergilendiği show salonu , disko ve barları ile tam bir yüzer tatil köyü niteliğindedir.  Bu teknoloji harikası gemide tam pansiyon konaklayacaksınız. Ayrıca içinde spor yapabileceğiniz gymnasium, masaj salonu, sauna ve güzellik salonu gibi aktivitelerin yer aldığı bir çok bölüm geminizde mevcuttur.


 

BU TUR İÇİN
TEKLİF İSTEYİN