Rotterdam ile Norveç Fiyortları Turu 2 (7 Gece - 8 gun)

Gün Kalkış Yeri Varış Yeri Kalkış Zamanı Varış Zamanı Açıklama
1 İstanbul, Amsterdam Rotterdam 16:00 --:--
2 Denizde Seyir Denizde Seyir --:-- --:--
3 Flam Norveç 18:00 08:00
4 Stavanger Norveç 18:00 10:00
5 Kristiansand Norveç 17:00 08:00
6 Oslo Norveç 18:00 10:00
7 Denizde Seyir Denizde Seyir --:-- --:--
8 Rotterdam Amsterdam, İstanbul --:-- 07:00

Belirtilen tarihler tur başlangıç tarihleridir. Belirtilen fiyatlar iki kişilik kabinde kişi başı ve Euro cinsindendir.

Program için Schengen Vizesi gerekmektedir. Yeşil Pasaport için vize gerekmemektedir.

Belirtilen fiyatlar başlangıç fiyatları olup, doluluk oranına göre artış gösterecektir. guncel fiyat bilgisi için acentamız veya Call Center'ımız ile irtibata geçebilirsiniz.

Süre sonu gelmeden kontenjan bitebilir, sınırlı kabin içerdiğinden dolayı anlık fiyat değişkenliği göz önünde bulundurulmalıdır. Satın alma işlemi gerçekleştikten sonra konu ile call canter ekibimiz size geri dönüş sağlayacaktır. guncel fiyat bilgisi için ofisimiz ile irtibata geçebilirsiniz. Türkiye´nin her yerinden 0342 322 55 58  Nolu Çağrı Merkezinden Rezervasyon Yaptırabilir, Detaylı Bilgi Alabilirsiniz..

1. gun İSTANBUL – AMSTERDAM - ROTTERDAM
20 May 17 Sabiha Gökçen Havalimanı, Dış Hatlar Terminali, Türk Havayolları kontuarı önünde saat 06.00’da buluşma. Check-in, pasaport ve gümrük kontrollerinden Türk Havayollarının TK 1961 no’lu seferi ile saat 08.30’da Amsterdam’a hareket. Yerel saat ile 11.10’da Amsterdam’a varış. Havalimanında bizleri bekleyen aracımız ile Rotterdam limanında demirli gemimize transfer. Gümrük ve pasaport işlemlerinden sonra kabinlere yerleşme. Dinlenmek ve geminin aktivitelerinden yararlanmak için serbest zaman. Gemimiz saat 16.00’da Rotterdam Limanından ayrılacaktır. Geceleme gemide.

2. gun DENİZ
21 May 17 Tam gunün denizde geçeceği bu gun içerisinde isteyenler sabahtan geminin gunlük spor programından faydalanabilirler veya gemide yer alan diğer aktiviteler ile hoşça vakit geçirebilirler.

3. gun FLAM (NORVEÇ)
22 May 17 Yerel saat ile 08.00’da Flam Limanına varış. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Flam vadisinde Myrdal ve Voss turunu yapabilirler. Dünyanın en dik treni ile önce Myrdal oradan Voss’a geçtikten sonra turumuz özel otobüsümüzle devam edecektir. Gemimiz saat 18.00’da limandan ayrılacak. Norveç’in en büyük fiyortu olan Sogne Fiyordunu gemimiz seyir halindeyken görebilirsiniz.

4. gun STAVANGER (NORVEÇ)
23 May 17 Yerel saat ile 10.00’da Stavanger Limanına varış. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Pulpit Rock (Vaaz kayası) & Lysegjord turunu katılabilirler.              Norveç’in petrol başkenti sayılan Stavanger; ortaçağın mimarisi ile gunümüzün modern şehirleşmesini çok güzel harmanlamış bir kenttir. Kente en yakın fiyort olan Lysegjord ( Hafif Fiyort ) ise mutlaka görülmesi gereken yerler arasındadır. Fiyordun en çarpıcı noktası denizden 600 m yüksekte her an düşecekmiş görüntüsü veren Pulpit Rock ( Vaaz Kayası )adı verilen monoblok kayadır. Gemimiz saat 18.00’da limandan ayrılacak.

5. gun KRISTIANSAND (NORVEÇ)
24 May 17 Yerel saat ile 08.00’da Kristiansand limanına varış. Norveç in en güzel şehirlerinden biri olan Kristiansand da isterseniz şehri yürüyerek keşfedebilirsiniz. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Lilesand turuna katılabilirsiniz. Gemimiz limandan 17.00’da ayrılacak.

6. gun OSLO (NORVEÇ)
25 May 17 Oslo Fiyordunu seyir halinde geçip yerel saat ile 10.00’da Oslo Limanına varış. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Oslo şehrini tanıtan panoramik tura katılabilirler. Bu tur esnasında Dünyaca ünlü heykeltıraş Vigeland’ın eserlerinin bulunduğu parkı, Belediye Binasını, Karl Johan Gatan caddesini, Akerybrigge bölgesini  görebileceksiniz. Gemimiz saat 18.00’da limandan ayrılacak.

7. gun DENİZ
26 May 17 Tam gunün denizde geçeceği bu gun içerisinde isteyenler sabahtan geminin gunlük spor programından faydalanabilirler veya gemide yer alan diğer aktiviteler ile hoşça vakit geçirebilirler.

8. gun ROTTERDAM – AMSTERDAM - İSTANBUL
27 May 17 Yerel saat ile 07.00’de Rotterdam limanına varış. Kahvaltı sonrası gemiden çıkış işlemleri ve Amsterdam Havalimanına transfer. Check-in işlemlerinden sonra Türk Havayollarının TK 1960 sefer sayılı uçuşu ile saat 17.20’de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 21.45’de İstanbul’a varış. Turumuzun sonu

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

Türk Havayolları ile İstanbul – Amsterdam – İstanbul arası ekonomi sınıfı uçak bileti
Holland America firmasının Rotterdam gemisinde 7 gece tam pansiyon konaklama
Programda belirtilen tüm transferler
Tecrübeli rehberlik hizmeti (Grup 20 kişi olduğu takdirde Türkçe rehberlik hizmeti verilecektir.)

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

Gemideki tüm alkollü ve bazı alkolsüz içecekler
Kişisel harcamalar (Telefon, kuru temizleme v.s)
Gemi veya rehberiniz tarafından organize edilecek tüm ekstra turlar
Havalimanı vergileri Liman vergileri ( 420 Euro )
Geminin servis personeli bahşişleri 
Vize ücreti ( 120 Euro )
Yurtdışı çıkış harcı 

GEMİ ÖZELLİKLERİ

1997 senesinde seferlerine başlamış ve 2005 de tamamen yenilenmiş olan 5 yıldızlı Rotterdam gemisi Holland America Cruises’ın en butik gemilerinden birisidir. Bahçe temalı gemide her gun taze çiçekleri her yerde göreceksiniz. Bunun dışında Holland America kalitesinin göstergesi olan üstün servis hizmeti ve konfor gemi seyahatinin tüm rahatlığınız size yaşatacaktır. 65.000 ton ağırlığındaki gemi 1316 yolcusuna 600 personel ile hizmet vermektedir. Gemimizde Casino (kumarhane), yüzme havuzları, jakuzi, amfi tiyatro, sauna, güzellik merkezi, jimnastik merkezi, barlar, restoranlar, gece kulübü ve disko mevcut olup her türlü konfora haizdir.

 

BU TUR İÇİN
TEKLİF İSTEYİN