Rotterdam ile Norveç Fiyortları Turu (7 Gece - 8 gun)

Gün Kalkış Yeri Varış Yeri Kalkış Zamanı Varış Zamanı Açıklama
1 İstanbul, Amsterdam Rotterdam 16:00 06:00
2 Denizde Seyir Denizde Seyir --:-- --:--
3 Eidford Norveç 15:00 07:00
4 Alesund Norveç 23:00 08:00
5 Geiranger Norveç 17:00 07:00
6 Bergen Norveç 17:00 08:00
7 Denizde Seyir Denizde Seyir --:-- --:--
8 Rotterdam Amsterdam, İstanbul --:-- --:--

Belirtilen tarihler tur başlangıç tarihleridir. Belirtilen fiyatlar iki kişilik kabinde kişi başı ve Euro cinsindendir.

Program için Schengen Vizesi gerekmektedir. Yeşil Pasaport için vize gerekmemektedir.

Belirtilen fiyatlar başlangıç fiyatları olup, doluluk oranına göre artış gösterecektir. guncel fiyat bilgisi için acentamız veya Call Center'ımız ile irtibata geçebilirsiniz.

Süre sonu gelmeden kontenjan bitebilir, sınırlı kabin içerdiğinden dolayı anlık fiyat değişkenliği göz önünde bulundurulmalıdır. Satın alma işlemi gerçekleştikten sonra konu ile call canter ekibimiz size geri dönüş sağlayacaktır. guncel fiyat bilgisi için ofisimiz ile irtibata geçebilirsiniz. Türkiye´nin her yerinden 0342 322 55 58  Nolu Çağrı Merkezinden Rezervasyon Yaptırabilir, Detaylı Bilgi Alabilirsiniz..

01. gun İSTANBUL – AMSTERDAM - ROTTERDAM
Sabiha Gökçen Havalimanı, Dış Hatlar Terminali, Türk Havayolları kontuarı önünde saat 06.00’da buluşma. Check-in, pasaport ve gümrük kontrollerinden Türk Havayollarının TK 1961 no’lu seferi ile saat 08.30’da Amsterdam’a hareket. Yerel saat ile 11.10’da Amsterdam’a varış. Havalimanında bizleri bekleyen aracımız ile Rotterdam limanında demirli gemimize transfer. Gümrük ve pasaport işlemlerinden sonra kabinlere yerleşme. Dinlenmek ve geminin aktivitelerinden yararlanmak için serbest zaman. Gemimiz saat 16.00’da Rotterdam Limanından ayrılacaktır. Geceleme gemide.

02. gun DENİZ
Tam gunün denizde geçeceği bu gun içerisinde isteyenler sabahtan geminin gunlük spor programından faydalanabilirler veya gemide yer alan diğer aktiviteler ile hoşça vakit geçirebilirler.

03. gun EIDFJORD (NORVEÇ)
Yerel saat ile 07.00’da Eidfjord Limanına varış. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği turlara katılabilirler. Gemimiz saat 15.00’da Eidfjord Limanından ayrılacaktır. Romantik dönemin bestekârı Edvard Greig’in ilham kaynağı ve dünyanın en büyük üçüncü fiyordu olan, doğa harikası, Hardanger Fiyordunu gemimiz seyir halindeyken görebilirsiniz.

4. gun ALESUND (NORVEÇ)
Yerel saat ile 08.00’da Alesund Limanına varış. Norveç in en güzel şehirlerinden biri olan Alesund şehrini yürüyerek keşfedebilirsin. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin düzenleyeceği ekstra Aksla Giske ve Valderoy turuna katılabilirler. Gemimiz saat 23.00’da Alesund Limanından ayrılacaktır.

5. gun GEIRANGER (NORVEÇ)
Yerel saat ile 07.00’da Geiranger Limanına varış. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Geiranger Vadisi ve Dalnisba Dağı turuna katılabilirler. Norveç fiyortları arasındaki en ünlüsü olan ve bugune kadar fiyort resimlerinin değişmez klasiği olmuş Geiranger Fiyordu turu, başlangıç noktası olan Dalsnibba dağına, limandan özel otobüsümüzle hareket edilecektir. Enfes doğal manzaralı, rüzgarlı tepelerin yer yer 1500 metreye ulaştığı bu eşsiz gezi esnasında doğal göller ve Norveç in en güzel noktalarını görebilirsiniz. Gemimiz saat 17.00’da Geiranger Limanından ayrılacaktır.
2005 yılında, Unesco Dünya Mirası listesine alınan Geiranger Fiyordunu gemimiz seyir halindeyken görebilirsiniz. Dünyanın en güzel Şelalelerine sahip bu fiyordta özellikle ”Seven Sisters (Yedi Kız Kardeşler)” şelalesini seyretmeye doyamayacaksınız 

6. gun BERGEN (NORVEÇ)
Yerel saat ile 08.00’da Bergen Limanına varış. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Bergen şehir turuna katılabilirler. Bu turumuzda, Bergen Liman Bölgesi, Bergen Balık ve Çiçek Pazarı, Gamla Bergen, Fantoft Kilisesi göreceğimiz yerler arasındadır. Vakit ve hava müsait olduğu takdirde, Bergen’in merkez noktasında bulunan yamaç treni (Flobahn) ile tepeye çıkarak Bergen’i en güzel haliyle seyredebilirsiniz. Gemimiz saat 17.00’da Bergen Limanından ayrılacaktır.

7. gun DENİZ
Tam gunün denizde geçeceği bu gun içerisinde isteyenler sabahtan geminin gunlük spor programından faydalanabilirler veya gemide yer alan diğer aktiviteler ile hoşça vakit geçirebilirler.

8. gun ROTTERDAM – AMSTERDAM - İSTANBUL
Yerel saat ile 07.00’de Rotterdam limanına varış. Kahvaltı sonrası gemiden çıkış işlemleri ve Amsterdam Havalimanına transfer. Check-in işlemlerinden sonra Türk Havayollarının TK 1960 sefer sayılı uçuşu ile saat 17.20’de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 21.45’de İstanbul’a varış. Turumuzun

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

* Türk Havayolları ile İstanbul – Amsterdam – İstanbul arası ekonomi sınıfı uçak bileti
* Holland America firmasının Rotterdam gemisinde 7 gece tam pansiyon konaklama
* Programda belirtilen tüm transferler
* Tecrübeli rehberlik hizmeti (Grup 20 kişi olduğu takdirde Türkçe rehberlik hizmeti verilecektir.)

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

* Gemideki tüm alkollü ve bazı alkolsüz içecekler
* Kişisel harcamalar (Telefon, kuru temizleme v.s)
* Gemi veya rehberiniz tarafından organize edilecek tüm ekstra turlar
* Havalimanı vergileri ( 170 Euro )
* Liman vergileri ( 250 Euro )
* Geminin servis personeli bahşişleri 
* Vize ücreti  ( 120 Euro ) * Yurtdışı çıkış harcı 

GEMİ ÖZELLİKLERİ

1997 senesinde seferlerine başlamış ve 2005 de tamamen yenilenmiş olan 5 yıldızlı Rotterdam gemisi Holland America Cruises’ın en butik gemilerinden birisidir. Bahçe temalı gemide her gun taze çiçekleri her yerde göreceksiniz. Bunun dışında Holland America kalitesinin göstergesi olan üstün servis hizmeti ve konfor gemi seyahatinin tüm rahatlığınız size yaşatacaktır. 65.000 ton ağırlığındaki gemi 1316 yolcusuna 600 personel ile hizmet vermektedir. Gemimizde Casino (kumarhane), yüzme havuzları, jakuzi, amfi tiyatro, sauna, güzellik merkezi, jimnastik merkezi, barlar, restoranlar, gece kulübü ve disko mevcut olup her türlü konfora haizdir.

BU TUR İÇİN
TEKLİF İSTEYİN